1. Главная
  2. Публикации
  3. ЦНС за обговоренням питань страхування журналістів в Україні

ЦНС за обговоренням питань страхування журналістів в Україні

Ми були раді взяти участь та зробити свій внесок в підвищення рівня захисту діяльності українських журналістів, адже в кінцевому рахунку, це впливає на рівень свободи слова та загальну культуру страхування.26 червня 2017 року Міністерство інформаційної політики України ініціювало круглий стіл на тему: «Законодавче врегулювання страхування журналістів як додаткової гарантії безпеки працівників ЗМІ». На обговорення теми були запрошені представники медіа та страховики.

Відкривав захід представник Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, який наголосив на необхідності змін в українському законодавстві, щодо страхування журналістів. Для вирішення таких питань була створена платформа Ради Європи з питань безпеки журналістів.

Для державного секретаря МІП Артема Біденка, забезпечення всіх можливих заходів безпеки працівників ЗМІ – це найголовніший пріоритет. Тому Міністерство інформаційної політики буде збирати інформацію щодо України та оперативно вирішувати всі випадки, в тому числі із залученням інших органів влади.

Чекмарьов Олександр від Центр Народного Страхування запропонував поступове впровадження як культури страхування журналістів так і законодавчої бази. А саме, ініціювати впровадження обов'язкового страхування журналістів від Нещасних Випадків з покриттям "весь світ 24 години на добу" з обмеженням зон стихійних лих та бойових дій, взявши за аналог ПКМУ №232 від 3 квітня 1995 р. щодо обов'язкового страхування Добровільних Пожежних Дружин, та впровадити шкалу встановлення ліміту (Страхових сум) в межах від 3-х до 5-тирічної сукупної заробітної плати в залежності від кваліфікації певного працівника-журналіста.

Покриття на території підвищеного ризику, впровадити або шляхом індивідуального страхування з перестрахуванням у Lloyd’s of London, що мають незаперечний досвід у страхуванні журналістів, або погодження інших компенсаційних механізмів з держбюджету або профспілок. Впровадивши даний механізм за 2-3 роки Українські страховики вже отримають необхідний досвід в цій сфері і об'єктивну статистику, що дасть можливість запропонувати повне покриття для журналістів, надавши останнім більшої "впевненості у завтрашньому дні" під час виконання своїх професійних обов'язків.

Центр Народного Срахування допоможе з будь-яким страхуванням та надасть повний супровід!
Звертайтесь ‎0-800-758-758!